logo
Reprezentácia

WU15 – Nominácia na kontrolný zraz v Poprade


autor: Roman Ferstl, zdroj: SFZ

BRATISLAVA (SFZ) – Tréner reprezentácie WU15 Peter Januška nominoval 23-členný tím na kontrolný zraz v Poprade. Zraz nominovaných je v utorok 28. septembra 2021 o 11.00 v hoteli Riverside v Poprade.

NOMINÁCIA

BRANKÁRKY
Julianna Gajdošová 
(FC Union Nové Zámky)
Sofia Valenčinová (1. FC Tatran Prešov)
Ivana Sorbyová (FKP Bratislava)

OBRANKYNE
Simona Juríčková 
(TJ Plevník-Drienové)
Daniela Michalcová (MŠK Žilina)
Simona Vaculová (ŠK Slovan Bratislava)
Veronika Zacharovská (JUPIE FŠ Mareka Hamšíka)
Liliana Madajová (MFK Baník Veľký Krtíš)
Zuzana Barutová (FC Spartak Trnava)
Tereza Petrášová  (1. FC Tatran Prešov)
Nina Grácová (GFC Topoľčany)

STREDOPOLIARKY
Nina Nedoroščíková 
(1. FC Tatran Prešov)
Diana Ivanová (ŠK Nová Dedinka)
Matilda Sluková (Spartak Myjava)
Simona Horváthová (FKM Nové Zámky)
Katarína Bučková (1. FC Tatran Prešov)
Lucia Rumančíková (FK Spišská Nová Ves)

ÚTOČNÍČKY
Eva Pálková 
(SDM Domino)
Lilian Geczyová (FC Baník Prievidza)
Melánia Glodová (MFK Vranov nad Topľou)
Natália Polačková (FC Spartak Trnava)
Dominika Gondová (ŠK Slovan Bratislava)
Tamara Kramlíková (Spartak Myjava)

NÁHRADNÍČKY
BRANKÁRKY
Sabína Rabčanová 
(FA UNITED N-KL-G)
Nikola Dužarová 
(1. FC Tatran Prešov)

OBRANKYNE
Katarína Škodová 
(TJ Družstevník Chtelnica)
Nikola Strelcová 
(FK Železiarne Podbrezová)
Dominika Blažeková 
(ŠK Slovan Bratislava) 
Anna Sophie Hierzer 
(MFK Vranov nad Topľou)
Laura Bindasová 
(MFK Vranov nad Topľou)
Sofia Babjaková 
(FK Humenné)

STREDOPOLIARKY
Nela Zavaterníková 
(TJ Baník Kalinovo)
Nikola Huléni 
(FC Baník Prievidza)
Zuzana Glézlová 
(FKM Karlova Ves Bratislava)
Simona Kantoríková 
(MŠK Žilina)
Vera Handlovská 
(FK Slovan Ivanka pri Dunaji)

ÚTOČNÍČKY
Simona Čertíková 
(FC Baník Prievidza)
Ivana Medveďová  
(AS Trenčín)
Šarlota Noemi Kundravá 
(MFK Vranov nad Topľou)
Natália Mikulová 
(TJ Slovan Skalité)
Natália Bobčeková 
(ŠK Lúčky – kúpele)
Sofia Franková 
(1. FC Tatran Prešov)
Iveta Bazgerová 
(TJ Slovan Skalité)
Alžbeta Valičková 
(ŠaZZ Trnkov)
Viktória Satinová 
(MŠK Púchov)

REALIZAČNÝ TÍM
Hlavný tréner:
 Peter Januška
Asistentka trénera: Ivana Balážiková
Asistentka trénera: 
Iveta Neveďalová
Tréner brankárok: Martin Poloha
Lekár: 
František Žák
Fyzioterapeutka: Valentína Ihriská
Technický vedúci: Vladimír Dančík

Značky