logo
Reprezentácia

ŽENY A – Tréner Kopúň má pred zápasom v Lotyšsku v zostave tri otázniky

Štvrtok, 22.2.2024 17:16 | Posledná aktualizácia 22.2.2024 17:16
210224 Ženy A-tréning-Kopúň-tréner
Tréner reprezentácie žien Peter Kopúň na tréningu pred barážou Ligy národov s Lotyšskom.
zdroj: SFZ

RIGA (SFZ) – Slovenské futbalistky čaká už o pár hodín (v piatok 23.februára) v Rige o 15.30 prvé z dvoch barážových meraní síl o udržanie sa v B-skupine Ligy národov proti Lotyšsku. Po oficiálnom tréningu v dejisku stretnutia má tréner našich hráčok Peter Kopúň nad čím premýšľať.

Jeho zverenky mu totiž poriadne zamotali hlavu a o tom, ktorých jedenásť vybehne v stretnutí s Lotyškami na ihrisko, bude ešte poriadne rozmýšľať. „Sme tesne po tréningu a som rád, že budem mať k dispozícii všetkých 23 hráčok, lebo to znamená, že sú všetky v poriadku. Som veľmi spokojný s tým, ako dnes dievčatá trénovali a musím priznať, že sa budem do poslednej chvíle rozhodovať s akou zostavou nastúpime,“ zamyslel sa Peter Kopúň, ktorý teda nemá ešte o základnej jedenástke jasno. „Mám tri otázniky, ktoré budem musieť spolu s mojim asistentom Michalom Švihoríkom vyriešiť.“

V Rige naše reprezentantky privítalo chladné a sychravé počasie. „Veru nám bola poriadna zima, ale verím, že budeme hrať tak dobre, že zvíťazíme a po zápase nám bude teplo,“ s odhodlaním uzavrel Peter Kopúň.

Monika Jurigová

Značky