SFZ – Nalaďte sa vo FanParku na duel s Islandom!

V septembri vládla vo FanParku skvelá nálada.
V septembri vládla vo FanParku skvelá nálada.

BRATISLAVA (SFZ) – Príďte sa zabaviť do FanParku a večer si užite záverečný domáci zápas kvalifikácie našej reprezentácie proti výberu „krajiny ohňa a ľadu“! Zábavná zóna na námestí Národného futbalového štadióna v Bratislave bude pre fanúšikov, nie len tých, čo pôjdu na zápas, otvorená 16. novembra od 15.00 h. Čaká vás veľké množstvo skvelých aktivít, preto neváhajte a príďte sa nabiť futbalovou energiou ešte pred hlavným bodom dňa stretnutím Slovensko – Island. V ňom môžu sokoli potvrdiť postup na záverečný európsky šampionát, ktorý bude hostiť budúci rok Nemecko.

FanPark prilákal množstvo fanúšikov už v septembri pred kvalifikačným zápasom proti Portugalsku, preto chce Slovenský futbalový zväz spríjemniť čas ľuďom aj pred výkopom proti Islandu. Priaznivci sa opäť môžu tešiť na bohatý program, o dobrú atmosféru sa postarajú moderátor Matúš Krnčok a športový komentátor Stano Suvák z Rádia Expres. Na pódiu predvedú svoje vystúpenia Majself, Šorty, Adiss, ALYA a ďalší. Návštevníci sa môžu v ňom môžu tešiť na veľké množstvo atrakcií, aktivít a skvelej futbalovej zábavy.

Vo FanParku bude mať aj svoj stánok samotný SFZ, v ktorom si môžu fanúšikovia kúpiť nielen oficiálne slovenské dresy a šály, ale aj nový sortiment či ďalšie predmety k zápasu s Islandom.

Dokonca fanúšikovia budú môcť získať aj oficiálne dresy podpísané slovenskými reprezentantmi z tohoto duelu. Úvodným výkopom štartuje medzinárodná dražba, ktorá sa bude konať prostredníctvom webu matchwornshirt.com.

FanPark bude otvorený do 19.30 h a teda zápas sa nebude v ňom premietať.Značky