logo
SFZ

SLOVNAFT CUP – V predkole gólový koncert Dvoráka z ŠK Blava, konto si však už nenavýši

Oslava jedného z gólov hráčov ŠK Blava 1928.

BRATISLAVA (SFZ) – Nový ročník Slovenského pohára – Slovnaft Cupu pozná prvých postupujúcich, vypadávajúcich, či aj päťgólového strelca v jednom zápase. Predkolo a 1. kolo prinieslo množstvo emócií.

Do predkola na svoje stretnutie nenastúpili hráči OcFK Marhaň a TJ Štart Kokava nad Rimavicou. Futbalisti Gaboltova a Poltára tak postúpili do 1. kola bez boja.

V úvodnej fáze 54. ročníka Slovenského pohára doposiaľ padlo 96 gólov, najviac 11 videli fanúšikovia v stretnutí TJ Slovan Červeník – Športové kluby Blava 1928. Z víťazstva 8:3 sa tešili hostia. Päťkrát sa do listiny strelcov zapísal Daniel Dvorák, ktorý sa presadil v 32., 58., 59., 62. a 64. minúte.

O piatich postupujúcich musel rozhodnúť až jedenástkový rozstrel. Program duelov predkola uzavrie meranie síl TJ Tatran Chlebnice – TJ Družstevník Dlhá nad Oravou, ktoré sa odohrá 3. augusta o 17.00 h.

V plnom prúde bojujú mužstvá už aj v 1. kole. Doposiaľ poznáme 41 postupujúcich do 2. kola, v doterajších zápasoch padlo 131 gólov. Gólové konto si už nenavýši Daniel Dvorák, ktorý so spoluhráčmi nestačil na FK Beluša (1:3) a v danom stretnutí sa nepresadil. Takže zatiaľ kraľuje strelcom s piatimi presnými zásahmi.

Do bojov nezasiahol FK Senica, ktorý bol zo súťaže vyradený (keďže nemá družstvo dospelých zaradených v žiadnej súťaži - pozn.). Ďalšie duely sú na programe do 17. augusta.

Zostrihy ďalších vysielaných zápasov

ŠK Harichovce – OŠK Teplička 2:4

Výkon kapitána a brankára OŠK Teplička Michala Tekáča (v žltom) pozorne sledoval najväčší fanúšik.
autor: archív mt

FC Slovan Modra – SDM Domino 1:1, 5:4 na 11 m

Výsledky predkola

23.07 15:00
TJ Busov Gaboltov
TJ Busov Gaboltov
0 - 0
OcFK MARHAŇ
OcFK MARHAŇ
(odstúpené)
Koniec
24.07 15:00
TJ Slovan Červeník
TJ Slovan Červeník
3 - 8
ŠPORTOVÉ KLUBY BLAVA 1928
ŠPORTOVÉ KLUBY BLAVA 1928
Koniec
24.07 15:00
TJ Spartak Horná Streda
TJ Spartak Horná Streda
2 - 1
PFK Piešťany
PFK Piešťany
Koniec
24.07 15:00
MTJ Pravenec
MTJ Pravenec
5 - 2
FK Junior Kanianka
FK Junior Kanianka
Koniec
24.07 15:00
TJ Slovan Nitra-Chrenová
TJ Slovan Nitra-Chrenová
2 - 5
ŠK Veľké Zálužie
ŠK Veľké Zálužie
Koniec
24.07 15:00
OFK Mokrý Háj
OFK Mokrý Háj
2 - 1
TJ Iskra Holíč
TJ Iskra Holíč
Koniec
24.07 15:00
1. FC Černík
1. FC Černík
0 - 1
FC Komjatice
FC Komjatice
Koniec
27.07 15:00
TJ Družstevník Blatnica
TJ Družstevník Blatnica
0 - 1
TJ Družstevník Bitarová
TJ Družstevník Bitarová
Koniec
27.07 15:00
TJ Oravan Rabča
TJ Oravan Rabča
0 - 1
TJ Sokol Liesek
TJ Sokol Liesek
Koniec
27.07 15:00
Obecný futbalový klub Perín
Obecný futbalový klub Perín
1 - 2
FK KRÁSNA
FK KRÁSNA
Koniec
27.07 15:00
FK Široké
FK Široké
2 - 6
OŠK Sokol Chminianska Nová Ves
OŠK Sokol Chminianska Nová Ves
Koniec
27.07 15:00
ŠK Harichovce
ŠK Harichovce
2 - 4
OŠK Teplička
OŠK Teplička
Koniec
27.07 15:15
TJ Lokomotíva Ruskov
TJ Lokomotíva Ruskov
2 - 1
TJ MARATÓN Seňa
TJ MARATÓN Seňa
Koniec
30.07 15:00
TJ Nenince
TJ Nenince
2 - 5
TJ PARTIZÁN OSRBLIE
TJ PARTIZÁN OSRBLIE
Koniec
30.07 15:00
TJ Štart Kokava nad Rimavicou
(odstúpené)
TJ Štart Kokava nad Rimavicou
0 - 0
TJ Sklotatran Poltár
TJ Sklotatran Poltár
Koniec
30.07 15:00
TJ Prameň Dolná Strehová
TJ Prameň Dolná Strehová
1 - 7
FK Slovenské Ďarmoty
FK Slovenské Ďarmoty
Koniec
30.07 15:30
FK Iskra Hnúšťa
FK Iskra Hnúšťa
5 - 1
ŠK Partizán Čierny Balog
ŠK Partizán Čierny Balog
Koniec
31.07 15:00
MŠK Tisovec
MŠK Tisovec
1 - 2
FK BREZNO
FK BREZNO
Koniec
31.07 15:00
OŠK Spišský Štvrtok
OŠK Spišský Štvrtok
1 - 2
FK Veľká Lomnica
FK Veľká Lomnica
Koniec
31.07 15:25
OFK 1950 Priechod
OFK 1950 Priechod
2 - 3
TJ Slovan Tomášovce
TJ Slovan Tomášovce
Koniec
31.07 15:30
FC SLOVAN Častá
FC SLOVAN Častá
2 - 0
TJ Slovan Vištuk
TJ Slovan Vištuk
Koniec
31.07 15:30
ŠK Svätý Jur
ŠK Svätý Jur
0 - 5
PŠC Pezinok
PŠC Pezinok
Koniec
31.07 15:30
FC Slovan Modra
FC Slovan Modra
2 - 1
SDM Domino
SDM Domino
Koniec
31.07 15:30
ŠK Igram
ŠK Igram
3 - 2
MŠK Senec
MŠK Senec
Koniec
03.08 15:00
TJ Tatran Chlebnice
TJ Tatran Chlebnice
2 - 0
TJ Družstevník Dlhá nad Oravou
TJ Družstevník Dlhá nad Oravou
Koniec

Výsledky a program 1. kola

24.07 15:00
TJ Slovan Magura Vavrečka
TJ Slovan Magura Vavrečka
1 - 3
FK Poprad
FK Poprad
Koniec
24.07 15:00
TJ Jasenov
TJ Jasenov
4 - 0
Futbalový klub II.Rákóczi Ferenc Borša
Futbalový klub II.Rákóczi Ferenc Borša
Koniec
29.07 15:30
Oravan Oravská Jasenica
Oravan Oravská Jasenica
1 - 2
FK Čadca
FK Čadca
Koniec
29.07 15:45
TJ Slovan Skalité
TJ Slovan Skalité
1 - 2
ŠK Čierne
ŠK Čierne
Koniec
30.07 08:30
OŠK Podolie
OŠK Podolie
2 - 3
MFK Vrbové
MFK Vrbové
Koniec
30.07 14:00
MTJ Pravenec
MTJ Pravenec
0 - 3
ŠKF Sereď
ŠKF Sereď
Koniec
30.07 15:00
TJ Slovan Zemianske Kostoľany
TJ Slovan Zemianske Kostoľany
1 - 0
OFK Baník Lehota pod Vtáčnikom
OFK Baník Lehota pod Vtáčnikom
Koniec
30.07 15:00
TJ Slovan Krušovce
TJ Slovan Krušovce
2 - 3
OFK Solčany
OFK Solčany
Koniec
30.07 15:00
TJ Lokomotíva Bánov
TJ Lokomotíva Bánov
2 - 0
ŠK Termál Podhájska
ŠK Termál Podhájska
Koniec
30.07 15:00
FK Sitno Banská Štiavnica
FK Sitno Banská Štiavnica
1 - 0
MFK Zvolen
MFK Zvolen
Koniec
30.07 15:00
FK Selce
FK Selce
1 - 2
FK Šalková
FK Šalková
Koniec
30.07 15:30
FK Danubia Veľký Biel
FK Danubia Veľký Biel
3 - 6
ŠK Tomášov
ŠK Tomášov
Koniec
30.07 15:30
TJ Spartak Radôstka
TJ Spartak Radôstka
1 - 6
MŠK Kysucké Nové Mesto
MŠK Kysucké Nové Mesto
Koniec
31.07 13:00
OŠK Švošov
OŠK Švošov
4 - 1
OFK Slovenská Ľupča
OFK Slovenská Ľupča
Koniec
31.07 15:00
ŠPORTOVÉ KLUBY BLAVA 1928
ŠPORTOVÉ KLUBY BLAVA 1928
1 - 3
FK Beluša
FK Beluša
Koniec
31.07 15:00
ŠK Báb
ŠK Báb
1 - 3
FC Slovan Hlohovec
FC Slovan Hlohovec
Koniec
31.07 15:00
OŠK Trenčianske Stankovce
OŠK Trenčianske Stankovce
5 - 0
FK TEMPO Partizánske
FK TEMPO Partizánske
Koniec
31.07 15:00
TJ Spartak Horná Streda
TJ Spartak Horná Streda
0 - 4
AFC Nové Mesto nad Váhom
AFC Nové Mesto nad Váhom
Koniec
31.07 15:00
FK Bestrent Horná Krupá
FK Bestrent Horná Krupá
0 - 1
TJ Slavoj Boleráz
TJ Slavoj Boleráz
Koniec
31.07 15:00
ŠK Nevidzany
ŠK Nevidzany
2 - 1
TJ Slovan Čeľadice
TJ Slovan Čeľadice
Koniec
31.07 15:00
FC Topoľčany
FC Topoľčany
0 - 1
OFK Tovarníky
OFK Tovarníky
Koniec
31.07 15:00
Sokol FC Chocholná - Velčice
Sokol FC Chocholná - Velčice
3 - 0
TJ Spartak Kvašov
TJ Spartak Kvašov
Koniec
31.07 15:00
TJ Plevník - Drienové
TJ Plevník - Drienové
1 - 4
TJ Partizán Prečín
TJ Partizán Prečín
Koniec
31.07 15:00
FC Družstevník Rybky
FC Družstevník Rybky
1 - 3
TJ Družstevník Radimov
TJ Družstevník Radimov
Koniec
31.07 15:00
Telovýchovná jednota Kopčany
Telovýchovná jednota Kopčany
3 - 2
TJ Baník Brodské
TJ Baník Brodské
Koniec
31.07 15:00
ŠK Kmeťovo
ŠK Kmeťovo
1 - 0
TJ Veľké Lovce
TJ Veľké Lovce
Koniec
31.07 15:00
TJ Salka
TJ Salka
3 - 1
Futbalový klub Slovan Šahy
Futbalový klub Slovan Šahy
Koniec
31.07 15:00
MŠO Štúrovo
MŠO Štúrovo
0 - 1
TJ Družstevník Veľké Ludince
TJ Družstevník Veľké Ludince
Koniec
31.07 15:00
FC Nádszeg
FC Nádszeg
3 - 0
FC Neded
FC Neded
Koniec
31.07 15:00
ŠK Bešeňov
ŠK Bešeňov
3 - 2
FK Slovan Duslo Šaľa
FK Slovan Duslo Šaľa
Koniec
31.07 15:00
OFK Branč
OFK Branč
1 - 0
ŠK Šoporňa
ŠK Šoporňa
Koniec
31.07 15:00
TJ Kostolné Kračany
TJ Kostolné Kračany
0 - 1
MŠK - Thermál Veľký Meder
MŠK - Thermál Veľký Meder
Koniec
31.07 15:00
FK Veľký Cetín
FK Veľký Cetín
0 - 8
OFK Malženice
OFK Malženice
Koniec
31.07 15:00
TJ Tatran Uhrovec
TJ Tatran Uhrovec
2 - 4
FC Baník Prievidza
FC Baník Prievidza
Koniec
31.07 15:00
ŠK Hrochoť
ŠK Hrochoť
0 - 1
TJ Sokol Medzibrod
TJ Sokol Medzibrod
Koniec
31.07 15:30
MŠK Kráľová pri Senci
MŠK Kráľová pri Senci
0 - 1
TJ Rovinka
TJ Rovinka
Koniec
31.07 15:30
FC Zohor
FC Zohor
0 - 3
MFK Rusovce
MFK Rusovce
Koniec
31.07 15:30
CFK Pezinok - Cajla
CFK Pezinok - Cajla
0 - 1
FK Slovan Most pri Bratislave
FK Slovan Most pri Bratislave
Koniec
31.07 15:30
ŠK Šenkvice
ŠK Šenkvice
2 - 0
SFC Kalinkovo
SFC Kalinkovo
Koniec
31.07 15:30
Obecný športový klub Láb
Obecný športový klub Láb
0 - 2
FC - Žolík Malacky
FC - Žolík Malacky
Koniec
31.07 15:30
TJ Družstevník Malá Mača
TJ Družstevník Malá Mača
3 - 2
FC Pata
FC Pata
Koniec
02.08 15:00
Lokomotíva Devínska Nová Ves
Lokomotíva Devínska Nová Ves
2 - 1
NŠK 1922 Bratislava
NŠK 1922 Bratislava
Koniec
02.08 15:00
TJ Partizán Domaniža
TJ Partizán Domaniža
3 - 4
Telovýchovná jednota JEDNOTA Bánová
Telovýchovná jednota JEDNOTA Bánová
Koniec
02.08 15:30
FK Karpaty Limbach
FK Karpaty Limbach
0 - 2
ŠK Bernolákovo
ŠK Bernolákovo
Koniec
03.08 15:00
TJ Vápeč Horná Poruba
TJ Vápeč Horná Poruba
2 - 1
FK Slovan Bolešov
FK Slovan Bolešov
Koniec
10.08 15:00
FC SLOVAN Častá
FC SLOVAN Častá
0 - 8
FK Inter Bratislava mládež
FK Inter Bratislava mládež
Koniec
10.08 15:00
PŠC Pezinok
PŠC Pezinok
0 - 1
ŠK Vrakuňa Bratislava
ŠK Vrakuňa Bratislava
Koniec
10.08 15:00
FK Senica
0 - 0
FK Senica
FK Senica
(odstúpené)
Koniec
10.08 15:00
ŠK Veľké Zálužie
ŠK Veľké Zálužie
0 - 4
KFC Kalná nad Hronom
KFC Kalná nad Hronom
Koniec
10.08 15:00
OFK Mokrý Háj
OFK Mokrý Háj
0 - 1
OK Častkovce
OK Častkovce
Koniec
10.08 15:00
FK Slovan Kúpele Sliač
FK Slovan Kúpele Sliač
4 - 2
TJ Tatran VLM Pliešovce
TJ Tatran VLM Pliešovce
Koniec
10.08 15:00
FK BREZNO
FK BREZNO
2 - 0
FTC Fiľakovo
FTC Fiľakovo
Koniec
10.08 15:00
ŠK SÁSOVÁ
ŠK SÁSOVÁ
1 - 5
ŠK Badín, občianske združenie
ŠK Badín, občianske združenie
Koniec
10.08 15:00
MFK Detva
MFK Detva
0 - 3
FK Podkonice
FK Podkonice
Koniec
10.08 15:00
FK Iskra Hnúšťa
FK Iskra Hnúšťa
1 - 2
TJ Baník Kalinovo
TJ Baník Kalinovo
Koniec
10.08 15:00
Obecný futbalový klub Hliník nad Hronom
Obecný futbalový klub Hliník nad Hronom
2 - 3
FK FILJO LADOMERSKÁ VIESKA
FK FILJO LADOMERSKÁ VIESKA
Koniec
10.08 15:00
TJ PARTIZÁN OSRBLIE
TJ PARTIZÁN OSRBLIE
0 - 9
Futbalový klub Spišská Nová Ves
Futbalový klub Spišská Nová Ves
Koniec
10.08 15:00
TJ Vinohrad Čebovce
TJ Vinohrad Čebovce
0 - 1
"TJD Príbelce"
"TJD Príbelce"
Koniec
10.08 15:00
MFK Baník Veľký Krtíš
MFK Baník Veľký Krtíš
2 - 1
OŠK Radzovce
OŠK Radzovce
Koniec
10.08 15:00
TJ Slovan Tomášovce
TJ Slovan Tomášovce
1 - 2
MŠK Rimavská Sobota
MŠK Rimavská Sobota
Koniec
10.08 15:00
MFK Strojár Krupina
MFK Strojár Krupina
1 - 3
Športový klub Vinica
Športový klub Vinica
Koniec
10.08 15:00
MFK Spartak Hriňová
MFK Spartak Hriňová
5 - 4
MFK ŽARNOVICA
MFK ŽARNOVICA
Koniec
10.08 15:00
FK 09 Bacúch
FK 09 Bacúch
3 - 2
ŠK Závažná Poruba
ŠK Závažná Poruba
Koniec
10.08 15:00
TJ Sklotatran Poltár
TJ Sklotatran Poltár
1 - 2
Slávia TU Košice
Slávia TU Košice
Koniec
10.08 15:00
TJ Družstevník Bitarová
TJ Družstevník Bitarová
3 - 5
MŠK Námestovo
MŠK Námestovo
Koniec
10.08 15:00
FK Slovan Trstená
FK Slovan Trstená
0 - 2
TJ Sokol Zubrohlava
TJ Sokol Zubrohlava
Koniec
10.08 15:00
TJ SPARTAK Vysoká nad Kysucou
TJ SPARTAK Vysoká nad Kysucou
1 - 4
ŠK Javorník Makov
ŠK Javorník Makov
Koniec
10.08 15:00
FK Slovenské Ďarmoty
FK Slovenské Ďarmoty
0 - 2
MŠK NOVOHRAD Lučenec
MŠK NOVOHRAD Lučenec
Koniec
10.08 15:00
OŠK RENOP Liptovská Teplá
OŠK RENOP Liptovská Teplá
1 - 0
TJ Družstevník Liptovská Štiavnica
TJ Družstevník Liptovská Štiavnica
Koniec
10.08 15:00
FK Nižná
FK Nižná
1 - 2
ŠK Tvrdošín
ŠK Tvrdošín
Koniec
10.08 15:00
TJ Slovan Bystrička
TJ Slovan Bystrička
2 - 0
ŠK Dynamo Diviaky
ŠK Dynamo Diviaky
Koniec
10.08 15:00
TJ Tatran Chlebnice
TJ Tatran Chlebnice
1 - 0
TJ Tatran Oravské Veselé
TJ Tatran Oravské Veselé
Koniec
10.08 15:00
TJ Višňové
TJ Višňové
0 - 2
OŠK Baník Stráňavy
OŠK Baník Stráňavy
Koniec
10.08 15:00
TJ Pokrok Stará Bystrica
TJ Pokrok Stará Bystrica
1 - 4
FK Tatran Turzovka
FK Tatran Turzovka
Koniec
10.08 15:00
ŠK Turčianska Štiavnička
ŠK Turčianska Štiavnička
0 - 3
RSC HAMSIK ACADEMY Banská Bystrica, o. z.
RSC HAMSIK ACADEMY Banská Bystrica, o. z.
Koniec
10.08 15:00
TJ Slovan Dudince
TJ Slovan Dudince
0 - 3
ŠK Prameň Kováčová
ŠK Prameň Kováčová
Koniec
10.08 15:00
TJ Sokol Liesek
TJ Sokol Liesek
1 - 2
MŠK FOMAT Martin
MŠK FOMAT Martin
Koniec
10.08 15:00
FK Olcnava
FK Olcnava
2 - 1
MFK Gelnica
MFK Gelnica
Koniec
10.08 15:00
OFK Vikartovce
OFK Vikartovce
0 - 4
MŠK Spišské Podhradie
MŠK Spišské Podhradie
Koniec
10.08 15:00
TJ Dvorníky - Včeláre
TJ Dvorníky - Včeláre
1 - 4
FK Kechnec
FK Kechnec
Koniec
10.08 15:00
FK KRÁSNA
FK KRÁSNA
1 - 7
MFK Vranov nad Topľou
MFK Vranov nad Topľou
Koniec
10.08 15:00
FC LOKOMOTÍVA KOŠICE
FC LOKOMOTÍVA KOŠICE
2 - 3
MFK Spartak Medzev
MFK Spartak Medzev
Koniec
10.08 15:00
MFK Ťahanovce
MFK Ťahanovce
1 - 5
TJ Mladosť Kalša
TJ Mladosť Kalša
Koniec
10.08 15:00
TJ Lokomotíva Ruskov
TJ Lokomotíva Ruskov
0 - 5
MFK Snina
MFK Snina
Koniec
10.08 15:00
ŠK Nacina Ves
ŠK Nacina Ves
2 - 0
OŠK Pavlovce nad Uhom
OŠK Pavlovce nad Uhom
Koniec
10.08 15:00
OŠK Fintice
OŠK Fintice
0 - 4
FC Pivovar Šariš Veľký Šariš
FC Pivovar Šariš Veľký Šariš
Koniec
10.08 15:00
FK Šarišské Dravce
FK Šarišské Dravce
4 - 0
MFK Slovan Sabinov
MFK Slovan Sabinov
Koniec
10.08 15:00
AŠZ Torysa
AŠZ Torysa
0 - 2
MFK ADV Stará Ľubovňa
MFK ADV Stará Ľubovňa
Koniec
10.08 15:00
FK Gemerská Hôrka
FK Gemerská Hôrka
0 - 4
MFK Rožňava
MFK Rožňava
Koniec
10.08 15:00
OŠK Teplička
OŠK Teplička
2 - 4
1.FK Svidník
1.FK Svidník
Koniec
10.08 15:00
FK Krásnohorské Podhradie
FK Krásnohorské Podhradie
1 - 0
OŠK Rudňany
OŠK Rudňany
Koniec
10.08 15:00
TJ Družstevník Borov
TJ Družstevník Borov
3 - 2
FK Gerlachov
FK Gerlachov
Koniec
10.08 15:00
MFK Bytča
MFK Bytča
7 - 3
ŠK Belá
ŠK Belá
Koniec
10.08 15:00
FC Komjatice
FC Komjatice
1 - 7
FKM Nové Zámky
FKM Nové Zámky
Koniec
11.08 15:00
Futbalový klub Svit
Futbalový klub Svit
0 - 1
1. MFK Kežmarok
1. MFK Kežmarok
Koniec
11.08 15:30
FK Jesenské
FK Jesenské
2 - 3
FC 98 Hajnáčka
FC 98 Hajnáčka
Koniec
17.08 14:30
FK Veľká Lomnica
FK Veľká Lomnica
-
Partizán Bardejov BŠK
Partizán Bardejov BŠK
17.08 14:30
TJ Busov Gaboltov
TJ Busov Gaboltov
-
MFK Slovan Giraltovce
MFK Slovan Giraltovce
17.08 15:00
FC Slovan Modra
FC Slovan Modra
-
FC Slovan Galanta
FC Slovan Galanta
17.08 15:00
OŠK BEŠEŇOVÁ
OŠK BEŠEŇOVÁ
-
ŠK Odeva Lipany
ŠK Odeva Lipany

Značky