logo
Reprezentácia

SFZ - Poďakovanie zdravotníkom zo siete AGEL: Pozvánka na duely s Chorvátskom a Cyprom

Štvrtok, 2.9.2021 13:28 | Posledná aktualizácia 2.9.2021 13:29

autor: AGEL SK a.s., zdroj: archív AGEL SK a.s.

BRATISLAVA (SFZ) - Pred rokom a pol po vypuknutí pandémie Slovenský futbalový zväz reagoval na vzniknutú situáciu potreby testovania na Covid-19.  Dlhodobý partner SFZ skupina AGEL sa počas uplynulého obdobia podieľala sa na pravidelných testovaniach hráčov všetkých reprezentačných tímov od mužskej až po mládežnícke, ale i futbalových klubov a ich funkcionárov. S cieľom, aby sa aj šport mohol vrátiť aspoň z časti do režimu spred obdobia pandémie. SFZ sa rozhodol poďakovať zdravotníckym pracovníkom v prvej línii a venoval im voľné vstupenky na zápasy kvalifikácie slovenskej reprezentácie s Chorvátskom a s Cyprom. 

„Dlhodobá spolupráca Slovenského futbalového zväzu a slovenskej časti skupiny AGEL, ktorá je najúspešnejším poskytovateľom zdravotnej starostlivosti v strednej Európe, sa prejavila aj počas posledného vyše ročného obdobia, najviac zasiahnutého pandémiou vírusu COVID-19. Služby pracovísk AGEL opakovane využívali všetky naše reprezentačné tímy, od áčka po mládežnícke výbery vrátane ženských družstiev, ale aj kluby našich súťaží, rozhodcovia i funkcionári a Slovenský futbalový zväz oceňuje vysokú profesionalitu, prístup a výkonnosť pracovníkov partnerskej spoločnosti. Preto sme sa ako prejav uznania a poďakovania rozhodli poskytnúť svojmu partnerovi, skupine AGEL, vstupenky na septembrové kvalifikačné stretnutia Slovenska v Bratislave proti Chorvátsku a Cypru,“ uviedol prezident SFZ Ján Kováčik.

„Sme veľmi milo prekvapení týmto darom a s vďakou sme lístky ponúkli kolegom, ktorí určite za posledné obdobie nemali čas ani možnosť sa venovať svojej futbalovej záľube. Je to skvelá forma poďakovania, ktorá ich motivuje do ďalšej práce,“ uviedol za AGEL SK riaditeľ Nemocnice AGEL Komárno a dlhoročný futbalový rozhodca i funkcionár Miroslav Jaška. 

SFZ

Značky