Slovenský futbalový zväz podpísal novú zmluvu o mediálnom partnerstve s vydavateľstvom ŠPORT PRESS | Slovenský futbalový zväz

Slovenský futbalový zväz podpísal novú zmluvu o mediálnom partnerstve s vydavateľstvom ŠPORT PRESS

BRATISLAVA (SFZ) – Po viacročnej úspešnej spolupráci podpísal prezident Slovenského futbalového zväzu Ján Kováčik s riaditeľom vydavateľstva ŠPORT PRESS Mariánom Zimom novú zmluvu o mediálnom partnerstve.

BRATISLAVA (SFZ) – Po viacročnej úspešnej spolupráci podpísal prezident Slovenského futbalového zväzu Ján Kováčik s riaditeľom vydavateľstva ŠPORT PRESS Mariánom Zimom novú zmluvu o mediálnom partnerstve. 

Slovenský futbalový zväz spolupracuje s vydavateľom jediného športového denníka na Slovensku už niekoľko rokov. V rámci tohto partnerstva sa na stránkach denníka Šport pravidelne v sobotu objavuje dôležitý dokument SFZ Úradná správa. V spolupráci s vydavateľstvom ŠPORT PRESS Slovenský futbalový zväz pripravuje a vydáva bulletiny k domácim zápasom slovenských sokolov.

Okrem toho sú výsledkom vzájomného partnerstva aj knižné publikácie s futbalovou tematikou. Naposledy to bola Pamätnica SFZ 80 pri príležitosti 80. výročia vzniku Slovenského futbalového zväzu.

„Dlhoročná spolupráca Slovenského futbalového zväzu s denníkom Šport a vydavateľstvom ŠPORT PRESS je príkladom obojstranného porozumenia ako v mediálnej oblasti, tak vo futbalovom prostredí. Spoločná téma futbal je predmetom viacerých spoločných aktivít, ktoré sme čerstvo obohatili o spoločne vydanú publikáciu Pamätnica SFZ 80. Som úprimne rád, že obe strany chápu podpis novej zmluvy ako správne nasmerovanú cestu ďalšej stále sa zlepšujúcej spolupráce,“ povedal po podpise zmluvy prezident SFZ Ján Kováčik.

„Nikdy nebola spolupráca medzi denníkom Šport a Slovenským futbalovým zväzom na takej vysokej úrovni a intenzite, ako je to v tomto období a aj bude v tom nasledujúcom. Dôležité pri tejto spolupráci je, že keď aj príde k nejakému nedorozumeniu, obe strany hľadajú racionálne vysvetlenie a cestu porozumenia a nehľadajú za tým nejaký negatívny úmysel,“ doplnil riaditeľ vydavateľstva ŠPORT PRESS Marián Zima.

Značky