logo
SFZ

SLOVNAFT CUP – V 1. kole 372 gólov, kto na koho narazí v ďalšom?

Hráči TJ Slavoj Boleráz vyzvú Spartak Trnava.
autor: TJ Slavoj Boleráz, zdroj: Facebook TJ Slavoj Boleráz

BRATISLAVA (SFZ) – Slovenský pohár – Slovnaft Cup 2022/23 pozná postupujúcich z 1. kola a aj dvojice ďalšej fázy.

V 101 odohraných zápasoch 1. kola 54. ročníka padlo dokopy 372 gólov, najviac v stretnutí MFK Bytča – ŠK Belá. Domáci sa tešili z víťazstva a postupu 7:3.

Najviac fanúšikov si našlo cestu na duel FK Brezno – FTC Fiľakovo, 550 priaznivcov videlo víťazstvo domácich 2:0.

O 20 postupujúcich rozhodol až jedenástkový rozstrel. Najnapínavejší bol v stretnutí ŠK Kmeťovo – TJ Veľké Lovce. V riadnom hracom čase gól nepadol a domáci vyhrali penaltovú lotériu 8:7. 

Rozhodcovia ukázali hráčom 323 žltých kariet, 14 hráčov poslali predčasne pod sprchy po 2. ŽK a siedmi futbalisti videli červenú stopku. Arbitri nariadili 45 pokutových kopov, 40 pokusov aktéri dokázali premeniť.

Do bojov v 1. kole nezasiahol FK Senica, ktorý bol zo súťaže vyradený (nemá družstvo dospelých zaradených v žiadnej súťaži – pozn.).

Strelcom kraľuje s piatimi gólmi Daniel Dvorák zo Športové kluby Blava 1928. So spoluhráčmi však už ukončili púť aktuálnym ročníkom Slovnaft Cupu, keď im vystavili stopku hráči FK Beluša (1:3).

VŠETKY VÝSLEDKY 1. KOLA NÁJDETE TU

Zostrihy vysielaných zápasov

FK Svit - 1. MFK Kežmarok

PŠC Pezinok - ŠK Vrakuňa Bratislava

V 2. kole, ktorého oficiálny hrací deň je 24. august, bude súperiť 102 víťazov stretnutí 1. kola a 26 klubov dvoch najvyšších súťaží (B-tímy v Slovenskom pohári neštartujú – pozn.).

Tri zápasy sa už predohrali – ďalej postúpili Lokomotíva Devínska Nová Ves, TJ Družstevník Veľké Ludince a Spartak Myjava.

JOJ Šport odvysiela naživo meranie síl medzi FC Baník Prievidza a MFK Skalica i súboj FK FILJO Ladomerská Vieska s FK DAC 1904 Dunajská Streda.

Kamery Futbalnet.TV budú na dueloch FC Slovan Hlohovec – AS Trenčín, TJ Slavoj Boleráz – FC Spartak Trnava.

PROGRAM 2. KOLA

09.08 15:30
Lokomotíva Devínska Nová Ves
Lokomotíva Devínska Nová Ves
2 - 1
MFK Rusovce
MFK Rusovce
Koniec
10.08 15:30
TJ Salka
TJ Salka
0 - 5
TJ Družstevník Veľké Ludince
TJ Družstevník Veľké Ludince
Koniec
16.08 15:00
OFK Tovarníky
OFK Tovarníky
0 - 3
Spartak Myjava
Spartak Myjava
Koniec
23.08 15:00
FK Krásnohorské Podhradie
FK Krásnohorské Podhradie
0 - 1
MFK Zemplín Michalovce
MFK Zemplín Michalovce
Koniec
23.08 15:00
TJ Družstevník Borov
TJ Družstevník Borov
0 - 8
SLAVOJ TREBIŠOV
SLAVOJ TREBIŠOV
Koniec
23.08 15:00
TJ Slovan Zemianske Kostoľany
TJ Slovan Zemianske Kostoľany
0 - 3
ŠKF Sereď
ŠKF Sereď
Koniec
24.08 15:00
OŠK RENOP Liptovská Teplá
OŠK RENOP Liptovská Teplá
0 - 2
MFK Ružomberok
MFK Ružomberok
Koniec
24.08 15:00
TJ Slavoj Boleráz
TJ Slavoj Boleráz
1 - 2
FC Spartak Trnava
FC Spartak Trnava
Koniec
24.08 15:00
FC Slovan Hlohovec
FC Slovan Hlohovec
0 - 14
AS Trenčín
AS Trenčín
Koniec
24.08 15:00
FK Čadca
FK Čadca
0 - 2
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
Koniec
24.08 15:00
OFK Dunajská Lužná
OFK Dunajská Lužná
0 - 5
FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble
FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble
Koniec
24.08 15:00
FC Baník Prievidza
FC Baník Prievidza
0 - 4
MFK Skalica
MFK Skalica
Koniec
24.08 15:00
Športový klub Vinica
Športový klub Vinica
1 - 7
MFK Dukla Banská Bystrica
MFK Dukla Banská Bystrica
Koniec
24.08 15:00
FC Nádszeg
FC Nádszeg
1 - 7
KFC Komárno
KFC Komárno
Koniec
24.08 15:00
ŠK Nacina Ves
ŠK Nacina Ves
1 - 4
FC KOŠICE
FC KOŠICE
Koniec
24.08 15:00
TJ Sokol Zubrohlava
TJ Sokol Zubrohlava
1 - 3
Futbalový klub Humenné
Futbalový klub Humenné
Koniec
24.08 15:00
TJ Lokomotíva Bánov
TJ Lokomotíva Bánov
1 - 3
FC ŠTK 1914 Šamorín
FC ŠTK 1914 Šamorín
Koniec
24.08 15:00
Telovýchovná jednota Kopčany
Telovýchovná jednota Kopčany
0 - 7
FC Petržalka futbal
FC Petržalka futbal
Koniec
24.08 15:00
FC - Žolík Malacky
FC - Žolík Malacky
1 - 5
FK Dubnica nad Váhom
FK Dubnica nad Váhom
Koniec
24.08 15:00
ŠK Tomášov
ŠK Tomášov
2 - 3
MŠK Púchov
MŠK Púchov
Koniec
24.08 15:00
OŠK Baník Stráňavy
OŠK Baník Stráňavy
1 - 4
MŠK Považská Bystrica
MŠK Považská Bystrica
Koniec
24.08 15:00
MFK Spartak Medzev
MFK Spartak Medzev
1 - 2
1. FC TATRAN Prešov
1. FC TATRAN Prešov
Koniec
24.08 15:00
FK Tatran Turzovka
FK Tatran Turzovka
1 - 5
MFK Dolný Kubín
MFK Dolný Kubín
Koniec
24.08 15:00
ŠK Čierne
ŠK Čierne
1 - 4
FK Poprad
FK Poprad
Koniec
24.08 15:00
TJ Jasenov
TJ Jasenov
4 - 0
MFK Slovan Giraltovce
MFK Slovan Giraltovce
Koniec
24.08 15:00
MŠK Kysucké Nové Mesto
MŠK Kysucké Nové Mesto
1 - 0
RSC HAMSIK ACADEMY Banská Bystrica, o. z.
RSC HAMSIK ACADEMY Banská Bystrica, o. z.
Koniec
24.08 15:00
MFK Spartak Hriňová
MFK Spartak Hriňová
0 - 3
FK Šalková
FK Šalková
Koniec
24.08 15:00
OŠK Trenčianske Stankovce
OŠK Trenčianske Stankovce
2 - 0
AFC Nové Mesto nad Váhom
AFC Nové Mesto nad Váhom
Koniec
24.08 15:00
Sokol FC Chocholná - Velčice
Sokol FC Chocholná - Velčice
1 - 4
TJ Partizán Prečín
TJ Partizán Prečín
Koniec
24.08 15:00
MŠK - Thermál Veľký Meder
MŠK - Thermál Veľký Meder
2 - 1
OFK Malženice
OFK Malženice
Koniec
24.08 15:00
TJ Rovinka
TJ Rovinka
0 - 1
FK Inter Bratislava mládež
FK Inter Bratislava mládež
Koniec
24.08 15:00
FK Slovan Most pri Bratislave
FK Slovan Most pri Bratislave
1 - 2
FC Slovan Galanta
FC Slovan Galanta
Koniec
24.08 15:00
TJ Družstevník Radimov
TJ Družstevník Radimov
1 - 3
OK Častkovce
OK Častkovce
Koniec
24.08 15:00
ŠK Kmeťovo
ŠK Kmeťovo
1 - 3
FKM Nové Zámky
FKM Nové Zámky
Koniec
24.08 15:00
TJ Sokol Medzibrod
TJ Sokol Medzibrod
0 - 3
Futbalový klub Spišská Nová Ves
Futbalový klub Spišská Nová Ves
Koniec
24.08 15:00
TJ Vápeč Horná Poruba
TJ Vápeč Horná Poruba
1 - 4
Telovýchovná jednota JEDNOTA Bánová
Telovýchovná jednota JEDNOTA Bánová
Koniec
24.08 15:00
ŠK Bernolákovo
ŠK Bernolákovo
0 - 4
ŠK Vrakuňa Bratislava
ŠK Vrakuňa Bratislava
Koniec
24.08 15:00
ŠK Šenkvice
ŠK Šenkvice
3 - 2
ŠK Igram
ŠK Igram
Koniec
24.08 15:00
TJ Družstevník Malá Mača
TJ Družstevník Malá Mača
1 - 0
ŠK Bešeňov
ŠK Bešeňov
Koniec
24.08 15:00
FK Slovan Kúpele Sliač
FK Slovan Kúpele Sliač
0 - 2
FK BREZNO
FK BREZNO
Koniec
24.08 15:00
ŠK Badín, občianske združenie
ŠK Badín, občianske združenie
0 - 1
FK Podkonice
FK Podkonice
Koniec
24.08 15:00
FK 09 Bacúch
FK 09 Bacúch
4 - 3
Slávia TU Košice
Slávia TU Košice
Koniec
24.08 15:00
ŠK Javorník Makov
ŠK Javorník Makov
4 - 2
MŠK NOVOHRAD Lučenec
MŠK NOVOHRAD Lučenec
Koniec
24.08 15:00
TJ Slovan Bystrička
TJ Slovan Bystrička
6 - 3
TJ Tatran Chlebnice
TJ Tatran Chlebnice
Koniec
24.08 15:00
MFK Bytča
MFK Bytča
1 - 2
MŠK FOMAT Martin
MŠK FOMAT Martin
Koniec
24.08 15:00
FK Olcnava
FK Olcnava
1 - 3
MŠK Spišské Podhradie
MŠK Spišské Podhradie
Koniec
24.08 15:00
FK Kechnec
FK Kechnec
1 - 0
MFK Vranov nad Topľou
MFK Vranov nad Topľou
Koniec
24.08 15:00
FC Pivovar Šariš Veľký Šariš
FC Pivovar Šariš Veľký Šariš
0 - 4
MŠK Tesla Stropkov
MŠK Tesla Stropkov
Koniec
24.08 15:00
FK Šarišské Dravce
FK Šarišské Dravce
0 - 1
MFK ADV Stará Ľubovňa
MFK ADV Stará Ľubovňa
Koniec
24.08 15:00
MFK Rožňava
MFK Rožňava
2 - 0
1.FK Svidník
1.FK Svidník
Koniec
24.08 15:00
1. MFK Kežmarok
1. MFK Kežmarok
2 - 1
Partizán Bardejov BŠK
Partizán Bardejov BŠK
Koniec
24.08 15:25
FK Sitno Banská Štiavnica
FK Sitno Banská Štiavnica
1 - 3
TJ Baník Kalinovo
TJ Baník Kalinovo
Koniec
31.08 14:30
OFK Solčany
OFK Solčany
1 - 2
FK Rača Bratislava
FK Rača Bratislava
Koniec
31.08 14:30
OŠK Švošov
OŠK Švošov
3 - 0
MŠK Námestovo
MŠK Námestovo
Koniec
31.08 14:30
MFK Baník Veľký Krtíš
MFK Baník Veľký Krtíš
0 - 2
MŠK Rimavská Sobota
MŠK Rimavská Sobota
Koniec
31.08 14:30
TJ Mladosť Kalša
TJ Mladosť Kalša
1 - 3
MFK Snina
MFK Snina
Koniec
06.09 13:30
FK FILJO LADOMERSKÁ VIESKA
FK FILJO LADOMERSKÁ VIESKA
2 - 4
FK DAC 1904 Dunajská Streda
FK DAC 1904 Dunajská Streda
Koniec
06.09 14:00
"TJD Príbelce"
"TJD Príbelce"
1 - 4
MŠK Žilina
MŠK Žilina
Koniec
06.09 14:00
ŠK Tvrdošín
ŠK Tvrdošín
0 - 4
FK Železiarne Podbrezová
FK Železiarne Podbrezová
Koniec
06.09 14:00
ŠK Prameň Kováčová
ŠK Prameň Kováčová
0 - 3
FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa
FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa
Koniec
07.09 14:00
MFK Vrbové
MFK Vrbové
1 - 4
FK Beluša
FK Beluša
Koniec
07.09 14:00
ŠK Nevidzany
ŠK Nevidzany
0 - 1
KFC Kalná nad Hronom
KFC Kalná nad Hronom
Koniec
07.09 14:00
FC 98 Hajnáčka
FC 98 Hajnáčka
2 - 3
ŠK Odeva Lipany
ŠK Odeva Lipany
Koniec
24.09 13:00
OFK Branč
OFK Branč
0 - 2
ŠK Slovan Bratislava futbal
ŠK Slovan Bratislava futbal
Koniec



Značky