logo
Reprezentácia

SR 21 – Všetky zápasy sokolíkov v kvalifikácii na RTVS

Piatok, 13.9.2019 06:30 | Posledná aktualizácia 13.9.2019 08:44

autor: SFZ, zdroj: SFZ

BRATISLAVA (SFZ) – Futbaloví fanúšikovia sa môžu tešiť. Všetky kvalifikačné zápasy reprezentantov do 21 rokov si budú môcť pozrieť na RTVS.

Verejnoprávna televízia už odvysielala úvodné stretnutie dvadsaťjednotky v kvalifikácii majstrovstiev Európy 2021 z Azerbajdžanu. Naši mladíci v Baku prehrali 1:2. „Sme vďační za to, že po A-tíme, získala svoje pevné miesto v televíznom a webovom priestore aj reprezentácia do 21 rokov,“ povedal pre futbalsfz.sk manažér licenčných práv SFZ Jaroslav Šišolák.

Fanúšikom tak pred zápasmi odpadá úloha, nájsť čo najlepší stream, aby neprišli o zápas a mohli si ho vychutnať. „Všetky zápasy slovenskej reprezentácie do 21 rokov bude v novom kvalifikačnom cykle o majstrovstvá Európy 2021 vysielať RTVS. Diváci neprídu o žiadne stretnutie našich sokolíkov doma či vonku v bojoch o šampionát, ktorý privítajú Maďarsko a Slovinsko,“ vravel Šišolák.

Najbližšie čakajú na dvadsaťjednotku dva duely už ďalší mesiac. Najskôr 9. októbra o 18.00 h nastúpia naši mladíci v lichtenštajnskom Eschene v Sportparku. Následne 15. októbra o 21.00 h privítajú v Dunajskej Strede Francúzsko.

Branislav Sarňák

Značky